Volné termíny

V kalendáři snadno vidíte počet volných míst pro daný termín. Volná místa jsou zobrazována pro jednotlivé dny, ale prozatím je možné obsazování jen po turnusech sobota - sobota (lyžování neděle - sobota). Vždy budou upřednostněny celé skupiny, nejlépe 10-12 lidí pro CATSKI a 4, 8 či 12 lidí pro HELI-SKI.

CATSKI je možné objednávat v průběhu celé sezony, tj. od počátku prosince do poloviny března. HELI-SKI standardně nabízíme v průběhu ledna a února, pro předem domluvené skupiny je možno zorganizovat i mimo tento termín. Pro čistě skialpinistické skupiny jsme vyhradily možnost v průběhu prosince či na krásný jarní skialp v březnu, a to v celé jeho délce.

Přednostně je v jednom termínu objednávána jedna skupina na HELI-SKI, jedna skupina na CATSKI či kombinaci catski a skialpu. Pokud budete mít jiný návrh či zájem o jiné aktivity, je samozřejmě možné se domluvit... pokud je to technicky možné, jsme všemu přístupni.

 • Heliski + Catski
 • Catski + Skitouring
 • Skitouring

Duben 2021

 •  
  4.4. - 10.4.2021
 •  
  11.4. - 17.4.2021
 •  
  18.4. - 24.4.2021
 •  
  25.4. - 1.5.2021

Objednávkový formulář

10-12 účastníků - sleva 10%

Volné termíny a objednávka

V našem kalendáři snadno najdete dostupná místa vyhovující Vašim aktivitám – CAT-SKI, HELI-SKI či SKIALPINISMUS. Neváhejte se tedy ptát a objednat si pobyt v naší freeridové CATSKI základně. Pro objednávku můžete použít objednávkový formulář na stránkách www.catski.eu, mail mountainski@catski.eu  či telefon. Rezervace Vašeho pobytu je platná po objednání – zamluvení volného místa, potvrzení zamluveného místa a zaplacení zálohy 500 EUR na základě doručených pokynů k platbě. Poté Vám bude zasláno potvrzení o rezervaci (rezervační smlouva) mailem spolu s pokyny k dodatečné platbě.  Doplatek celkové částky je splatný 60 dní před počátkem Vašeho pobytu.  Po připsání celkové platby na účet společnosti Georgia-trip LLC Vám bude zaslána smlouva o pobytu CAT-SKI na freeridové základně Bachmaro. Pokud záloha či doplatek nejsou připsány na účet společnosti Georgia-trip v řádném termínu, má společnost právo odstoupit od rezervační smlouvy a tuto rezervaci zrušit. Rezervační poplatek – záloha v takovémto případě nebude vrácena. Rezervace zhotovená méně než 60 dní před počátkem Vašeho pobytu vyžaduje zaplacení celé částky (na základě pokynů k platbě).

 

Zrušení pobytu a náhrady

Pokud dojde ke zrušení Vaší rezervace více než 60 dní před započetím Vašeho pobytu na freeridové základně Bachmaro, bude Vám záloha vrácena na účet, ze kterého byla platba odeslána. Ze zálohy bude odečten administrativní poplatek 50 EUR.

Pokud bude rezervace zrušena méně než 60 dní před započetím Vašeho pobytu, nebudou Vám záloha – rezervační poplatek - či zaplacená částka navráceny zpět. V případě že najdete za sebe náhradu, společnost převede rezervační smlouvu na Vašeho náhradníka po potvrzeném souhlasu obou stran. Neručí však za finanční vyrovnání mezi původním klientem a náhradníkem.

Za zrušení rezervace ze zdravotních důvodů klienta nenese společnost Georgia-trip žádnou odpovědnost a podmínky pro navrácení zaplacené částky jsou ve stejném režimu. Pro takovéto případy existuje pojištění a je jen na Vás, zda takovou možnost u některé z pojišťoven využijete.

V případě špatných sněhových či lyžařských podmínek, nevrací společnost Georgia-trip žádné prostředky ani nedochází ke zlevnění služeb. Stejně tak společnost Georgia-trip nevyžaduje příplatky za nadstandardní lyžování v hlubokém prašanu za naprosto jasného slunečního svitu :-).

Za extrémně nevhodného počasí pro lyžování či nebezpečí ohrožení života či při technické poruše rolby, kdy společnost Georgia-trip LLC nebude schopna zajistit náhradní řešení, společnost Georgia-trip LLC po vlastním uvážení a dohodě s guidem navrací 100 EUR/ den pro programy CATSKI a 900 EUR/den pro HELI-SKI program.

 

Pojištění

Od všech našich klientů vyžadujeme mít uzavřené pojištění sportovních aktivit pro případ úrazu po celou dobu pobytu. Doporučujeme pojištění OEAV, DAV – Alpenverein, které zajišťuje pojištění pro tento druh volnočasových outdoorových aktivit po celý rok a působí i v dané oblasti.

S jinou pojišťovnou prozatím nemáme zkušenosti.

Bez řádného pojištění nebude žádnému účastníkovi umožněno účastnit se sportovních aktivit!

Na počátku pobytu bude každému účastníkovi předloženo k podpisu prohlášení o vlastní odpovědnosti při účasti na daných sportovních aktivitách a každý účastník si je vědom dané míry vlastního rizika.