Milan Wlasák

Duchovní guru a hlava celého našeho projektu. Pochází ze středních Čech, i když už dávno se považuje za příznivce Valašska. Má za sebou dlouhou historii horských výstupů, zimních cest a cestovatelských zážitků. Zkusil nejen výstupy na některé osmitisícovky, ale zkusil si i zimní expedice a přechody... prostě to, co člověk musí zažít a překonat. Všechny svoje zkušenosti taky uplatňuje ve svém nynějším snažení při budování horské základny, která bude sloužit všem příznivcům prachového sněhu a všemožném řádění v něm. A že si to i on dokáže náležitě užít, to vidíte sami...:-)

 

 

Alice Korbová

Alice pochází z Prahy, v současné době žije v Beskydech, hraničním pohoří mezi Českou Republikou a Slovenskem. V minulosti se věnovala závodnímu skialpinismu, je několikanásobnou českou šampionkou a pohybovala se i na evropských a světových skialpinistických akcích. Mimo jiné má za sebou skialpinistické výstupy na Muztagh Atu (7546m n.m.) v Číně, na kyrgyzský Pik Lenina (7134m n.m. - na kontě má i sjezd jeho severní stěny), vyšplhala se na Cho Oyu (8201m n.m.) z tibetské strany a v sobě nosí nesčetně zážitků z dalších cest. Nyní si užívá mateřství.

A o co se stará? Chcete s námi jet? ... neváhejte zavolat! ...Chcete sehnat letenku? neváhejte se obrátit!......Máte na čem jezdit? ....obstaráno!... Je potřeba další rolba?... Zařízeno! Veškeré pozadí je nenápadně řízeno z jednoho malého místa na samotě...