NABÍDKA SPOLUPRÁCE PRO GUIDY

Pro všechny certifikované horské a lyžařské průvodce máme následující nabídku spolupráce. Přijeďte k nám na CATSKI nebo skialpy se svou skupinou svých klientů (min. 10 lidí) a my vám kompletně vše zorganizujeme, nachystáme pro vás a vaší skupinu kompletně veškeré vybavení lyžařské i lavinové. Připravíme pro vás mapy, GPS s trasami a konzultaci našich průvodců, pro jednodušší a rychlejší orientaci v našich horách. Vy sami budete na naší základně žít bezplatně, neplatíte ani žádné transporty nebo noclehy mimo základnu…to vše je v naší režii. Dále vám vrátíme 10% procent z ceny každého vašeho klienta, což vám umožní nabízet vaše balíčky za stejnou cenu, za jakou je prodáváme my. A samozřejmě si můžete svou skupinu sami provázet a my vás zaplatíme jako našeho Guida. Navíc se nemusíte nikterak starat o zařizování žádných organizačních věcí, protože jste celá skupina našimi hosty od příletu až po odlet z Gruzie.

CERTIFIKOVANÝ PRŮVODCE s vlastní skupinou min. 10 osob = SLEVA 10% + ODMĚNA PRŮVODCI (za každý den provázení v terénu) + BEZPLATNÝ POBYT PRŮVODCE

 

SLEVY PRO SKUPINY

Pokud jste skupina kamarádů, máte chuť vyzkoušet nejlepší freeride svého života, potom je pro vás určena tato naše nabídka. Domluvte a zorganizujte si skupinu minimálně 10 lidí. Pokud se přihlásíte jako skupina, dostanete od nás slevu ze zájezdu 10% z každého člověka.

Pokud k nám budete chtít poslat během sezony více kompletních skupin, jsme připraveni, se s vámi dohodnout na individuálních cenách jednotlivých balíčků.

 

SYSTÉM SLEV

SAMOSTATNÁ SKUPINA 10-12 OSOB   =  SLEVA 10% ze základní ceny

SAMOSTATNÁ SKUPINA 10 a více osob s vlastním certifikovaným průvodcem = SLEVA 10% + ODMĚNA PRŮVODCI (za každý den provázení) + BEZPLATNÝ POBYT PRŮVODCE

VÍCE SKUPIN O VELIKOSTI 10 a více osob  = INDIVIDUÁLNÍ PODMÍNKY SLEV